Ми працюємо у режимі онлайн. Бажаємо всім міцного імунітету та душевного спокою!Детальніше >

NordicTrack
Офіційне представництво в Україні
замовити дзвінок
0
Кошик порожній

Орбітрек NordicTrack E7.1

NTEVEL77914
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
Длина шага, см
50
Уровни нагрузки
20
Угол наклона рампы
0 - 20°
Маховое колесо, кг
10
Орбітрек NordicTrack E7.1

Зручний еліптичний тренажер NordicTrack E7.1 відмінно підійде для тренувань всієї вашої сім'ї.

Представлений орбитрек має довжину кроку (45-50 см) він практичний у використанні різними людьми.

Орбитрек NordicTrack E7.1 має 20 рівнів навантаження, що надасть вам можливість занять з різною потужністю і 20 вбудованих програм тренувань для того, щоб ви підібрали зручний для вас режим. Механічно можна дуже просто відрегулювати кут нахилу рампи (від 0 до 20 градусів) і змінити амплітуду виконання рухів для комфортних занять.

Щоб контролювати процес тренування і ваше самопочуття в орбітрек встановлений LED-дисплей, який демонструє вам всі основні показники. Рукоятки тренажера оснащені сенсорними датчиками вимірювання вашого пульсу. Вбудована акустична система з стереодинаміками, а також можливість підключення IPod або Mp3 зроблять вашу тренування комфортної і ритмічної.

Датчик Polar в комплект не входить!

Характеристики
Производительность
Розкрити все
Угол наклона рампы
0 - 20°
Уровни нагрузки
20
Маховое колесо, кг
10
Длина шага, см
50
Максимальный вес пользователя, кг
125
Система нагрузки
электромагнитная
Технології
Дисплей
LCD дисплей с подсветкой
Встроенные датчики пульса
да (на рукоятках)
Бесконтактный датчик polar
совместим, в комплект не входит

моніторинг серцевого ритму допомагає вам стежити за тренувальним прогресом. ми любимо прогрес і придумали як його відстежувати без використання рук. бездротовий нагрудний датчик пульсу polar постійно передає дані про ваш серцебитті на тренажер поки ви тренуєтеся.

Поддержка ifit
совместим, в комплект не входит

ви коли-небудь ходили по вулицях барселони? просто натисніть «старт». з підпискою ifit® ви отримуєте vip доступ до кращих фітнес-технологій.

завдяки підтримці google maps ™ ви можете візуально переносити свої тренування в будь-яку точку світу, насолоджуючись прекрасними зображеннями google street view на дисплеї. вибирайте маршрут з нашої величезної колекції або створюйте свій власний, і ifit® синхронізує його з вашим тренажером, забезпечивши унікальну, цікаву і повністю персоналізовану тренування.

бібліотека ifit® налічує сотні автоматичних тренувальних програм, які розроблені сертифікованими персональними тренерами спеціально для вашого тренажера. а автоматичний підрахунок статистики дозволить вам відслідковувати свій тренувальний прогрес.

* необхідний бездротової ifit модуль, можна придбати окремо. при покупці бездротового ifit модуля ви отримуєте 1 рік безкоштовної підписки на ifit.

Зручність
Компенсаторы неровностей пола
есть
Держатель для бутылки
есть

цей зручний тримач забезпечить вам легкий доступ до ємності з напоєм, і ви зможете втамовувати спрагу прямо під час тренування.

Параметри
Вес тренажера, кг
78
Габариты (дхшхв), см
176 x 63 x 184
Габариты упаковки (д×ш×в), см
171 x 46 x 77
Відгуки

Залиште перший відгук

Ваш відгук додано